מי אנחנו?


עברנו לאתר חדש!

legalot.co.il

ברוכים הבאים למשפחה שלנו.
אנו מארגנים ומובילים טרקים וטיולים מיוחדים ברחבי העולם - עם דגש על קבוצות קטנות ואיכותיות, וטיולים שנותנים ערך מוסף למטיילים שלנו.

הכיף הגדול שלנו הוא לראות מדי שנה את הקבוצות שחוזרות לטייל איתנו, ורוב השיווק שלנו נעשה בעזרת "חבר מביא חבר". אנו מאמינים שאפשר ליצור טיולים מצויינים ובעלי ערך, והצלחת הטיול נמדדת בשביעות רצון המטיילים.

ההתמחות והאהבה הגדולה שלנו היא מסלולי הליכה מיוחדים:
טיולים רגליים (טרקים) ונודדים, באזורים הרריים ונידחים (גם בלב אירופה..), מפגש עם תרבויות מקומיות, אוכל, מוזיקה וכמובן אנשים. לינה במקומות ייחודיים ומסלולים תפורים לפי אופי הקבוצות.


אז מי אנחנו?מידן וישינסקי 
מייסד ומנהל "לגלות את העולם אחרת". מדריך במגוון יעדים.
אחראי על פיתוח יעדים חדשים וכל פעילות המשרד, אך עדיין מתקשה לוותר על הטיולים בשטח..ד"ר נעמה אושרי
תלמידה ומורה בדרך הזן, מחברת הספר "כאור בשולי הענן". למעלה מעשור וחצי מלמדת את תורת הנפש הבודהיסטית כמשנת חיים פשוטה, מעשית ורלוונטית – בקורסים אקדמיים, בסדנאות, בהרצאות, בימי עיון, בחיק הטבע, ומתוך זיקה לאמנויות ולמרחב הסיוע. מנחה תכנית רדיו על בודהיזם בחיי היום יום ומלווה אנשים במסעם בהשראת החכמה והפואטיקה הבודהיסטית. 
רעייה ואם לארבעה, משוטטת, כותבת, מצלמת, מתגוררת במשק המשפחתי בכפר ויתקין.  Naamaoshri.com

ליאור פכטר

מורה להסטוריה ומחנך, אך עם זאת לא מוותר על טיולים בעולם.
אוהב את אותם מקומות שנשארים פשוטים, ללא כל יומרות, אותם מקומות שמצליחים לשמור על אורח חיים נינוח באופן יחסי ל"מהירות" בה אנו חיים בארץ, מקומות בהם ניתן לשמוע את אנשי הכפר והטבע גם יחד.  לאחר טיולים רבים בעולם גילה את יוון ואת האי כרתים במיוחד והתאהב בנופיו, כפריו ואנשיו הייחודיים. ליאור מדריך את הטיולים שלנו ביוון ובמדינות הבלקן

אורן ארבל 
קרמיקאי וחוקר קדרות עתיקה. אוהב להסתובב בעולם ולפגוש קדרים שעדיין עוסקים בקדרות מסורתית, בייחוד כשהם חיים בכפרים פשוטים על צלע הר . מתגורר ויוצר בקיבוץ עין-זיוון בצפון רמת הגולן עם בת זוגתו ושני זאטוטים. מלמד במכון לאמנויות תל חי ובחוג לאמנות באוניברסיטת חיפה. אורן מדריך את הטיולים שלנו ביוון ובגאורגיה.

עמיחי שדה
איש טבע, טיפוס וגלישה. משלים בימים אלה לימודים בקורס מורי דרך של יד בן צבי. אוהב טיולים מושבע בארץ ובחו"ל. מטפס על מצוקים להנאתי ומגליש מהם אנשים למחייתי. טייל ותיק בנחלי ירדן. מתגורר בירושלים עם בת זוגו וכלבלב. 
עמיחי מתמחה בכל המסלולים שלנו בירדן ובמרוקו


בועז מגידס 

צעיר המדריכים שלנו, חזר מהטיול הגדול שלו הישר לעונת הטיולים באלפים האוסטריים ובדולומיטים, ועדיין שוקל בדעתו לעבור לגור שם באחת הבקתות...
בועז לקח חלק בבניית המסלולים החדשים שלנו באלפים ובדולומיטים, ומדריך את הטרקים במרכז אירופה ובירדן

ליצירת קשר:
מידן וישינסקי - "לגלות את העולם אחרת"

Meidanv@gmail.com 
054-2139997


בואו להרפתקה! 

לקבלת פרטים נוספים על הטיולים צרו איתנו קשר!

טלפון נוסף בחו"ל (למקרי חירום בלבד): 0044-77000-75449
טלפון חירום למקרה דחוף בארץ: 0542-220452 איציק

----------------------------------------------------------

שיתופי פעולה -

מועדון המטיילים של "לגלות את העולם אחרת" -
הנרשמים לטיולים שלנו זכאים להנחות ולמבצעים יפים במיטב החנויות בארץ


חברת מונטיין- חברה בריטית מובילה לביגוד וציוד מנדף לספורט אתגרי, מחנאות, קמפינג וטיולים. הספונסרים הרשמיים שלנו משנת 2016 :)


אוגדן מפות שביל חוצה ישראל
פרוייקט של חברים ושותפים לדרך -
ספר ומפות ייחודיות להליכה בשביל ישראל
ממליץ בחום!נובי - שירות להשכרת ציוד טיולים מקצועי ואמין.
פתרון למטיילים היוצאים לטיולי הליכה וטרקים לתקופה קצרה ומעוניינים בציוד טיולים איכותי ומקצועי. (הנחה מיוחדת של 15% למטיילים שלי) 

סיפור דרך סיפור דרך הינו אתר לשיתוף טיולים. לפני הטיול תמצאו כאן מידע עדכני ומקיף שנכתב על ידי מטיילים אחרים. במהלך ואחרי הטיול תוכלו לתעד ולשתף בצורה נוחה את החוויות, את התמונות ואת הידע שצברתם.

עולם קטן
משכירים ומוכרים טלפונים לוויניים ומשואות איתור שיעזרו לכם לשמור על קשר עם הבית ולצאת מכל צרה שלא תבוא. מתאים למטיילים עצמאיים, וגם אני לוקח מהם טלפון לוויני בטיולים הנידחים יותר.. 
           חברת למטייל - ציוד טיולים ומחנאות - הנחות יפות למועדון המטיילים שלנו
           בחנויות העודפים של הרשת -  רשימת סניפים כאן